Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus (1.513-661.0)
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus – це потужний і компактний пристрій, що ідеально підходить для швидкого та ефективного очищення різних поверхонь у вашому будинку. За допомогою цього пристрою можна проводити вологе прибирання, видаляючи забруднення, жир та бактерії без використання хімічних засобів.
Особливості:
Характеристики:
Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Plus – це надійний та ефективний помічник для вашого будинку, який забезпечить чистоту та свіжість без зайвих зусиль.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний тиск пари | 3.5 бар |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Немає |
| Вага | 3.1 |
| Висота | 360 |
| Глибина | 236 см |
| Дисплей | Немає |
| Захист від падіння зі сходів | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Визначення ступеня забруднення | Немає |
| Живлення | Мережа 220В |
| Програмування по днях тижня | Немає |
| Сигнал при застряванні | Немає |
| Сигнал розряду акумулятора | Немає |
| Система виявлення перешкод | Немає |
| Стан | Нове |
| Таймер | Немає |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Пором |
| Функція пам'яті | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 253 |