Чищення та прасування? Спокійно, Kärcher SC 5 EasyFix Iron Plug бере це завдання бездоганно. Цей пароочисник, що є найпотужнішим у своєму класі (тиск пари 4,2 бар), також обладнаний можливістю підключення парової праски. Він здійснює ретельне очищення, видаляючи 99,999% вірусів* та 99,99% усіх поширених побутових бактерій** із звичайних твердих поверхонь, включаючи килими завдяки спеціальній насадці для освіження килимів.
Завдяки різноманітним аксесуарам, таким як насадка для підлоги, ручна насадка, кругла щітка та багато іншого, SC 5 EasyFix Iron Plug ефективно справляється із забрудненнями на плитці, варильній панелі, витяжці і навіть у найбільш важкодоступних місцях. Насадка для підлоги EasyFix із гнучким шарніром забезпечує ергономічну роботу, а ламельна технологія гарантує ідеальні результати.
Функція VapoHydro робить видалення навіть стійких забруднень ще простіше, додаючи гарячу воду в струмінь пари. Інтенсивність пари можна регулювати в залежності від типу поверхні та ступеня забруднення, а знімний резервуар для води забезпечує безперервне збирання.
Крім того, SC 5 EasyFix Iron Plug володіє зручностями, такими як вбудований відсік для зберігання кабелю, відсік для зберігання аксесуарів, паркувальне положення насадки для підлоги, кнопка вмикання/вимкнення на апараті та відсік для кабелю, що робить його ідеальним помічником для всіх видів прибирання. в будинку.
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час нагріву до утворення пари | 3 хв |
| Максимальний тиск пари | 4.2 бар |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Немає |
| Вага | 6 |
| Висота | 301 |
| Глибина | 439 см |
| Дисплей | Немає |
| Захист від падіння зі сходів | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 |
| Визначення ступеня забруднення | Немає |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Програмування по днях тижня | Немає |
| Сигнал при застряванні | Немає |
| Сигнал розряду акумулятора | Немає |
| Система виявлення перешкод | Немає |
| Стан | Нове |
| Таймер | Немає |
| Тип прибирання | Пором |
| Функція пам'яті | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 305 |