









13 529 ₴
11 499,65 ₴
Пароочисник SC 4 EasyFix Premium відрізняється високим рівнем зручності та функціональності завдяки наявності відсіків для зберігання кабелю, аксесуарів та насадки для підлоги. Гнучкий шарнір насадки для підлоги забезпечує максимальну ергономічність, а пластинчаста підошва гарантує блискучий результат збирання.
Зручне кріплення на липучці дозволяє швидко та легко фіксувати та знімати серветку з мікроволокна на насадці для підлоги, не стикаючись із брудом. Двоступінчасте регулювання інтенсивності пари дозволяє підлаштувати його подачу в залежності від типу поверхні та ступеня забруднення, забезпечуючи максимальну ефективність збирання.
Бак для води, що знімається, забезпечує можливість безперервного прибирання, а численні аксесуари дозволяють повернути сяйво навіть найбільш важкодоступним місцям, включаючи стійкі забруднення. Пароочисник SC 4 EasyFix чистить без застосування хімічних засобів та знищує 99,99% бактерій на твердих поверхнях.
Особливості та переваги:
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час нагріву до утворення пари | 3.5 хв |
| Максимальний тиск пари | 4 бар |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | Пароочисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Немає |
| Вага | 5.6 |
| Висота | 273 |
| Глибина | 380 см |
| Дисплей | Немає |
| Захист від падіння зі сходів | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 |
| Визначення ступеня забруднення | Немає |
| Живлення | Мережа 220В |
| Програмування по днях тижня | Немає |
| Сигнал при застряванні | Немає |
| Сигнал розряду акумулятора | Немає |
| Система виявлення перешкод | Немає |
| Стан | Нове |
| Таймер | Немає |
| Тип прибирання | Пором |
| Функція пам'яті | Немає |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 251 |